Projekty/montaże instalacji Systemów Przeciwpożarowych

Mateusz Burdzy

m.burdzy@firesave.pl

+48 609 424 100

Bartłomiej Stoupiec

b.stoupiec@firesave.pl

+48 794 353 100

Przeglądy/konserwacje urządzeń i systemów ppoż.

Bartosz Cierpicki

b.cierpicki@firesave.pl

serwis@firesave.pl

+48 796 553 100

Zabezpieczenia przeciwwybuchowe

Radosław Brzeziński

r.brzezinski@firesave.pl

+48 530 524 100

Dokumenty ppoż. - Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego/Operaty ppoż./Opinie ppoż./Audyty ppoż.

Krzysztof Stoupiec

k.stoupiec@firesave.pl

+48 577 624 100

Jakub Stoupiec

j.stoupiec@firesave.pl

+48 576 627 100

Bierne Zabezpieczenia Przeciwpożarowe - przejścia instalacyjne

Bartosz Burdzy

b.burdzy@firesave.pl

+48 578 691 100

P.H.U FIRE SAVE

Mateusz Burdzy

ul.Ceramiczna 19

64-920 Piła

ul.Radolińska 30A
64-980 Biała

biuro@firesave.pl

609 424 100

NIP: 763-202-94-38
REGON: 302-189-529