Nasz zespół to ludzie, których ciekawią wyzwania związane z ochroną przeciwpożarową. Dzięki wspólnym zainteresowaniom tworzymy zgrany zespół składający się z techników i inżynierów pożarnictwa, inspektorów ochrony ppoż. oraz rzeczoznawców ds. ochrony ppoż.  Staramy się zapewnić klientom pełną satysfakcję ze zleconych prac. Nasi klienci to ludzie, którzy nam zaufali, powierzyli swoje bezpieczeństwo oraz doceniają za zaangażowanie i poświęcenie.
Nasza firma stara się w pełni wykorzystać wiedzę i doświadczenie pracowników w celu podnoszenia bezpieczeństwa osób znajdujących się w budynkach oraz terenach do nich przyległych.
W chwili obecnej jesteśmy w stanie obsłużyć naszych klientów w pełni kompleksowo zaczynając od przeglądu gaśnic poprzez szkolenia ppoż. i kończąc na konserwacji systemów przeciwpożarowych.
Z dokładnością i precyzją doradzimy jak wyposażyć budynki w niezbędne i wymagane urządzenia przeciwpożarowe, gaśnice, hydranty, centrale ppoż., drzwi ppoż., czujki pożarowe itp. Zajmujemy się również oznaczeniem dróg ewakuacyjnych i podręcznego sprzętu gaśniczego.

Opracowujemy:

  • Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego,
  • Oceny Zagrożenia Wybuchem,
  • Oceny Ryzyka Wybuchu,
  • Dokumenty Zabezpieczenia przed Wybuchem,
  • Instrukcję Imprez Masowych
  • Projekty Systemu Sygnalizacji Pożaru,
  • Projekty Systemu Oddymiania
  • Projekty Oświetlenia Awaryjnego oraz pozostałe dokumenty z branży ppoż.

Dlaczego warto wybrać FIRE SAVE?

ZAPEWNIMY JAKOŚĆ

Dzięki zaufaniu naszych klientów możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć o solidności i jakości świadczonych usług. Ich przekonanie nie wzięło się tylko z obniżeniem kosztów związanych z konserwacjami ppoż. ale wiedzy i doświadczenia prezentowanych przez nasz zespół. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i kongresach ochrony ppoż. aby móc przekazywać najświeższe zmiany w przepisach ppoż.

NIEZAWODNOŚĆ

Oferujemy szybkie realizacje zleceń, natychmiastową reakcję na usterki związane z systemami przeciwpożarowymi, dbamy o poprawne funkcjonowanie urządzeń i systemów przeciwpożarowych.

DYNAMIKĘ I DYSPOZYCYJNOŚĆ

Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników jesteśmy na bieżąco ze zmianami przepisów ppoż. Nasza firma jest zlokalizowana w Białej k. Trzcianki i Piły w województwie wielkopolskim. Usługi pełnimy na terenie całej Polski.

ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Dbamy o to by w naszym zespole panowała właściwa ’zdyscyplinowana atmosfera’, dzięki której utrzymujemy wysoki poziom obsługi klienta oraz właściwych relacji na poziomie służbowym.